FormerMayors

Hayrettin Karan

(01.10.1922 - 29.02.1925)

İsmail Naci Kodanaz

(01.09.1925-31.12.1934)

Saim Gündoğan

(01.01.1935-28.09.1936)

İsmail Naci Kodanaz

(29.09.1936-04.11.1942)

Ferit Tüzel

(11.11.1942-05.02.1944)

İsmail Hakkı Varnalı

(17.02.1944-31.05.1946)

Dr. Muammer Yasa

(01.06.1946-30.03.1950)

Vasıf Ispartalı

(01.04.1950-05.09.1950)

Tevfik Yoldemir

(06.09.1950-19.12.1951)

Faik Ocak

(11.01.1952-30.09.1957)

Av. Enver Durmaz

(10.01.1958-11.05.1960)

Bnb. Şemsi İlter

(01.06.1960-20.06.1960)

Said Koçak

(20.06.1960-01.10.1960)

Amiral Zahid Kırağlı

(01.10.1960-17.11.1963)

Hüseyin Baştuz

(17.11.1963-08.12.1973)

Kaya Avni Sağlıkçı

(10.12.1973-11.09.1980)

Alb. Orhan Bayraktar

(12.09.1980-14.12.1980)

Em. Alb. Süleyman Aksoy

(15.12.1980-29.03.1984)

Ziyaettin Tan

(30.03.1984-01.04.1989)

Av. Sami Gökdeniz

(31.03.1989-29.04.1999)

Ziyaettin Tan

(30.04.1999-03.04.2004)

Sabri Uğur

(04.04.2004-03.04.2009)

İsmail Ok

(03.04.2009 - 30.03.2014)

Ahmet Edip Uğur

(31 Mart 2014 -30 Ekim 2017)

Zekai Kafaoğlu

(7 Kasım 2017 - 31 Mart 2019)

Yücel Yılmaz

(31 Mart 2019 -)