Atatürk`e Benzerliğiyle Tanınan Göksel Kaya Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur`u Ziyaret Etti

ulasim 06.02.2015
Atatürk’e olan benzerliğiyle tanınan Göksel Kaya Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u makamında ziyaret etti.

Atatürk`e benzerliğiyle tanınan Göksel Kaya, Karesi Belediyesi`nin ana sponsoru olduğu ve cihan pehlivanı Kurtdereli Mehmet Pehlivan`ın hayatını anlatan, "Yenilmeyi Düşünmedi" filminin çekimi için Balıkesir`de olduğunu söyledi. Film çekimlerinden kalan zamanlarını Balıkesir’de çeşitli incelemeler ve temaslarda bulunarak değerlendirdiğini kaydeden Göksel Kaya, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u da makamında ziyaret etmek istediğini belirterek, kabulünden dolayı Başkan Uğur’a özellikle teşekkür etti. Göksel Kaya, “Çekimleri devam eden filmin başta Balıkesir`de olmak üzere Türkiye`de unutulan değerlerimizi yeniden gün ışığına çıkaracağına inanıyorum. Bugün de Balıkesir için olduğu kadar benim için de özel bir gün. Çünkü Büyük Önder’in bu güzel, kahraman şehrimize gelişinin 92. yılını birlikte kutlama imkanı bulduk. Bunun için ayrıca çok mutlu oldum. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Edip Uğur Bey ile de tanışmaktan son derece memnunum, kendilerine teşekkür ederim” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Atatürk’e fiziki benzerliğinin şaşırtıcı derecede olduğunu ifade ettiği Göksel Kaya ile tanışmaktan mutlu olduğunu belirterek kendisine filmdeki rolüyle ilgili başarı diledi.