Bakan Müezzinoğlu’dan Büyükşehir’e Ziyaret

ulasim 18.11.2016

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Balıkesir’de bir dizi programa katıldı. İlk olarak Onhann Otel'de düzenlenen toplantıda sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle buluşan Bakan Müezzinoğlu, daha sonra Balıkesir Valiliği’ne ziyarette bulundu. Yıldırım Camii’nde Cuma Namazı kıldıktan sonra Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret ederek Başkan Ahmet Edip Uğur’un misafiri oldu. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Genel Sekreter Osman Yenidoğan ve Daire Başkanları tarafından karşılanan Bakan Müezzinoğlu’na Vali Ersin Yazıcı, AK Parti Milletvekilleri Kasım Bostan ve Sema Kırcı ile ilçe belediye başkanları ve kamu kurum ve kuruluşların yöneticileri eşlik etti.

Büyükşehir Belediyesi ziyaretinde Bakan Müezzinoğlu’na, belediye hizmet binası giriş katında sergilenen mega projelerin maketlerini gösteren Başkan Uğur, projeler hakkında bilgiler verdi. Mega Projelerin MIPIM Fuarı’nda sergilendiğini söyleyen Başkan Uğur, projelere uluslararası dev şirketlerin talip olduğunu söyledi. Bakan Müezzinoğlu da Başkan Uğur’a projelerden ötürü teşekkür ederek Türkiye’yi dünyada en iyi şekilde tanıtan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

Daha sonra Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin şeref defterini imzalayan Bakan Müezzinoğlu’na Başkan Uğur tarafından Büyükşehir Belediyesi’nin faaliyet ve çalışmaları hakkında bilgiler verildi. Ziyaret sonunda Başkan Uğur, Bakan Müezzinoğlu’na zeytinyağı, Yağcıbedir halısı ve Büyükşehir tarafından özel olarak Darphaneye bastırılan hatıra para hediye etti. Ziyaretin ardından Bakan Müezzinoğlu, AK Parti İl Başkanlığı’na ziyarette bulunarak, Balıkesir’den ayrıldı.