Balıkesir Büyükşehir Belediyespor`da Yönetim Değişikliği

ulasim 04.06.2014

3 Haziran Salı günü gerçekleşen olağanüstü genel kurul toplantısında Yusuf Hocaoğlu, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı seçildi.

Karesi-Altıeylül Belediyesi hizmet binasında yaklaşık 100 üyenin katılımıyla gerçekleşen toplantıda açılış ve yoklamanın ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Daha sonra toplantı gündeminin 3.maddesine geçildi. Yusuf Hocaoğlu’nun verdiği önerge üzerine oybirliği ile Zafer Çakır Divan Başkanı seçilirken Divan Katip Üyeliklerine ise Tuğba Sungur ve Emine Kestirici seçildi. Divan Heyeti’nin oluşturulmasının ardından toplantı gündemi gereği 2013-2014 yılı Faaliyet Dönemi Yönetim Kurulu Mali ve İdare Faaliyet Raporu ve Denetleme Kurulu Raporu okunarak oylandı. Daha sonra tüzükte yer alan “Balıkesir Belediyespor Kulübü Derneği”  ifadesinin “Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü Derneği” olarak değiştirilmesi hususu Genel Kurul’un oylarına sunuldu ve değişiklik oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 11. Maddesi gereği Yönetim Kurulu asil ve yedek üye listelerinin belirlenmesine geçildi. Yusuf Hocaoğlu’nun yapılan açık oylama sonucunda oy birliği ile kabul edildi.  Yönetim Kurulu seçiminin ardından yine sırasıyla Denetleme Kurulu ve Balıkesir Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Delegeliği üye seçimleri yapıldı. Yapılan oylamalar sonucunda; Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Yusuf Hocaoğlu olurken, Şinasi Yılmaz, Yasin Sagay, Mesut Eray, Ömer Marmaralı, Mehmet Kelemençe, Celal Sevik, İbrahim Tekin, Hüseyin Deniz, Dinçer Orkan, Başar Atikbay, Hüseyin Adın ve Nazım Ergelen Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçildi.

Toplantı sonunda Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Yusuf Hocaoğlu söz aldı ve “Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nü başarılı bir kulüp yapmak, gençlere sporu sevdirmek için Yönetim Kurulu olarak gayret sarfedeceğiz. Büyükşehir Belediyespor’u aldığımız noktadan çok daha iyi yerlere getireceğiz, bizleri bu göreve layık gören arkadaşlara teşekkür eder, saygılar sunarım” dedi.

BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU LİSTESİ