Balıkesir Şoförler Odası`ndan Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur`a Teşekkür

ulasim 22.01.2015
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Balıkesir’de ulaşımı sağlıklı ve kaliteli bir hale getirmek istediklerini ve bunun için gayret gösterdiklerini söyledi. Başkan Uğur, “Bizim için vatandaşın memnun olması, esnafın memnun olması önemli” dedi.

Fehmi Erdem: “Edip Başkanımızdan Allah Razı Olsun, Çalışmalardan Çok Memnunuz”

Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Fehmi Erdem, beraberinde yönetim kurulu üyeleri olduğu halde Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u makamında ziyaret etti. Balıkesir’in özellikle toplu taşıma alanında son derece rahat ve kaliteli bir konuma gelmesi için Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un kendileriyle sık sık bir araya gelip istişare yaptığını anlatan Fehmi Erdem, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Edip Uğur ile ulaştırma mastır planıyla ilgili çalışmalarla alt yapı çalışmalarını inceledik. Balıkesir’imize ne yapabiliriz bunları görüştük. İnşallah ilerleyen günlerde yapılması gereken ne varsa hep beraber el atıp gereğini yapacağız. Sevgili Başkanımız Edip Uğur Bey sağ olsun, var olsun. Şoförler Odasını çağırıp, bizle ilgili konuları bize danışarak en güzelini en doğrusunu bulmaya gayret gösteriyor. Biz de bu çabasına elimizden gelen katkı ve desteği veriyoruz, vereceğiz. Bu çalışmalardan son derece memnunuz. Kendisine özellikle teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, “Otobüslerimizin, toplu taşıt araçlarındaki kalitenin artması için Şoförler Odası’nın değerli başkanıyla, Oda yönetimiyle birlikte istişare yapıyoruz. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunuyoruz. Hem vatandaşın hem esnafın memnun olması için çalışıyoruz” dedi.

Çalışmalarla ilgili sonuçların ilerleyen günlerde daha net bir şekilde kamuoyuna yansıyacağı bildirildi.