Balkes`e Bursa Büyükşehir`den Tam Destek

ulasim 22.05.2014

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ve ekibi, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette; Altepe ve beraberindeki heyet, hem seçim zaferi hem de Balıkesirspor’un birinci lige yükselmesi sebebiyle duyduğu memnuniyeti dile getirirken, dava arkadaşı Ahmet Edip Uğur’u da tebrik etti.
 
Balıkesir ve Bursa’nın coğrafi yönden komşu olduğunu belirten Altepe, Balıkesir’in bir kez daha AK Parti Belediyeciliğine evet demesinin çok doğru bir karar olduğunu söylerken, tecrübeli bir Büyükşehir ve Büyükşehir Belediye Başkanı olarak kardeş şehir Balıkesir’e her konuda destek olmaya hazır olduklarını dile getirdi.
 
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ise değerli mevkidaşının ve beraberindeki heyetin yapmış olduğu ziyaretten çok memnun olduğunu belirtirken, her konuda fikirlerine ve desteklerine açık olduklarını söyledi.
 
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, A.Edip Uğur’a bir hançer ve üzerinde Bursaspor ile Balıkesirspor’un renklerinden oluşan büyük bir bayrak hediye etti.