Bandırmaspor’dan Başkan Uğur’a Ziyaret

ulasim 28.05.2016

PTT 1. Lig’e çıkan Bandırmaspor yöneticileri Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u ziyaret ederek desteklerinden ötürü teşekkür ettiler. PTT 1. Lig için destek isteyen Bandırmasporlu yöneticilere Başkan Uğur “Balıkesirsporumuza yapılacak olan her şey, sunulacak olan imkanların tümü Bandırmasporumuz için de yapılacaktır” dedi.

23 yıl aradan sonra 1.Lig’e çıkan Bandırmaspor’un yönetim kurulu üyeleri Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u makamında ziyaret etti. Kulüp Başkanı Erhan Elmastaş ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan Bandırmasporlu yöneticiler ziyarette yanlarında kulübün futbol takımının kazandığı PTT 1. Lige yükselme ve hentbol takımının 1. Lig kupasını da getirdiler.

Bandırmaspor Başkanı Elmastaş ziyarette Başkan Uğur'a, takımın golcü oyuncusu İsmet Hakkı Şimşek'in 10 numaralı formasını hediye ederek, teşekkür plaketi verdi. Yaklaşık bir saat süren ziyarette konuşan Elmastaş, Kayseri'de oynanan 2'nci Lig play off final maçı öncesinde vermiş olduğu desteklerden dolayı Uğur'a teşekkür etti. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur da konuşmasında, Bandırmaspor'un PTT 1'inci Ligi'ne çıkmasından dolayı mutluluk duyduğunu belirterek bugüne kadar Balıkesirspor için ne yaptıysa aynı destekleri Bandırmaspor için de yapacağını açıkladı. Uğur, “Bandırmaspor Kulübümüzü başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Ayrıca Balıkesirspor ve Bandırmaspor takımlarının aynı ligde mücadele edecek olmalarından dolayı memnunum. Balıkesirsporumuza yapılacak olan her şey, sunulacak olan imkanların tümü Bandırmasporumuz için de yapılacaktır. Başarılar ile anılan bir kent olmak gurur verici” diye konuştu.

Uğur, Bandırmaspor’un Kayseri’de oynanan 1. Lig’e yükselme maçına Türk Hava Yolları’ndan 190 kişilik özel uçak kaldırmıştı.