Başkan Uğur Dursunbey`de

ulasim 22.08.2014

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur Dursunbey İlçemizin Muhtarları ile bir araya geldi ve ardından 75.Geleneksel Dursunbey Yağlı Güreşleri’ne katıldı.

Dursunbey Mehmet Akif Kültür Merkezinde Muhtarlarla yapılan toplantıya, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Ali Osman Sali, Fen işleri Daire Başkanı Ayhan Arık, İtfaiye Daire Başkanı Nazım Ergelen, Emlak ve İstimlak Daire Başkanı Av. İrem Kaan, Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Ayşın Şirvancı, Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Daire Başkanı Metin Ermiş ,BASKİ Genel Müdür Yardımcısı Haluk Kurt ve ekibi ,Park ve Bahçeler Biriminden Peyzaj Mimarı   Zerrin Ağyar ile mahalle muhtarları katıldı.Ağırlıklı olarak su ,kanalizasyon ve yol ile ilgili hususların görüşüldüğü toplantıda Başkan Uğur, muhtarların ihtiyaçlarını tek tek dinledi ve taleplerin değerlendirilerek gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.

Başkan Uğur, toplantının ardından 75.Geleneksel Dursunbey Yağlı Güreşleri’ne katılım sağladı. İstiklal Marşı’nın okunması ve saygı duruşunun ardından okunan dualarla başlayan güreşlerin  açılış konuşmasını Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur yaptı.Konuşmasında Ata sporumuz olan güreşin önemine değinen Başkan Uğur başta minik güreşçiler olmak üzere tüm güreşçilere başarılar diledi.