Başkan Uğur Muhtarlar İle Buluşmaya Devam Ediyor

ulasim 03.10.2015
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, muhtarlar ile buluşmaya devam edilyor. Uğur, 7 Ekim'de Burhaniye, 9 Ekim'de Gönen ve Bandırma ilçelerinde muhtarlar ile biraraya gelecek. 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin, muhtarlık aracılığıyla tüm mahallelerin sorunlarına kısa sürede çözüm üretmek ve vatandaşların beklentilerine sağlıklı bir şekilde cevap vermek için oluşturduğu “Muhtarlar Bilgi Sistemi’ merkez ve kırsaldaki mahalle muhtarlarına tanıtılıyor. İlki Balıkesir merkezde gerçekleşen 'Muhtarlarla Buluşma Toplantıları' Burhaniye, Gönen ve Bandırma ilçelerinde yapılacak yemekli toplantılar ile devam edecek.  

Muhtarların bilgisiyar, mobil uygulama (gsm) veya bir telefon ile doğrudan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'a ulaşmasını sağlayan sistem ilk olarak Altıeylül, Karesi, Balya, Bigadiç, Dursunbey, Kepsut, Sındırgı, Savaştepe, İvrindi ve Susurluk ilçelerindeki mahalle muhtarlarına tanıtılmıştı. Türkiye'de ilk ve tek olarak Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nde uygulamaya geçirilen sistem şimdi de diğer ilçelerdeki mahalle muhtarlarına tanıtılacak. 

7 EKİM ÇARŞAMBA BURHANİYE
9 EKİM CUMA GÖNEN VE BANDIRMA

Bu kapsamda, 7 Ekim 2015 Çarşamba günü Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'un da katılacağı Burhaniye ilçesindeki toplantı Ahmet Akın Kültür Merkezi'ndeki toplantı saat 11.00'de başlayacak. Toplantıya Ayvalık, Burhaniye, Edremit, Havran ve Gömeç ilçelerindeki mahalle muhtarları eşleriyle birlikte davet edildi. 

9 Ekim 2015 Cuma günü ise Gönen ilçesinde Gönen Yıldız Otel'de saat 11.00'de Gönen ve manyas ilçelerindeki mahalle muhtarları ile toplantı yapılacak.  Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, aynı gün (9 Ekim 2015) saat 17.00'de Bandırma ilçesinde de muhtarlarla buluşacak. Grand Asya Otel'de düzenlenecek toplantıya Bandırma, Erdek ve Marmara ilçelerindeki mahalle muhtarları da eşleriyle birlikte katılacak.