Başkan Uğur’dan Bayram Öncesi Müjdeli Haber

ulasim 11.09.2016

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Kurban Bayramı öncesinde sürücülere müjdeli haber verdi. Otel Basri önünde devam eden Devlet Hastanesi Kavşağında yol çift yönlü olarak araç trafiğine açıldı. Başkan Uğur’un bayram öncesi sürücülerin trafik çilesi yaşamaması için verdiği talimat ile hızlandırılan çalışma neticesinde açılan yol özellikle sürücüleri sevindirdi.

GÜVENLİ VE KESİNTİSİZ TRAFİK

Her fırsatta ikinci kavşak düzenlemesindeki çalışmaları yerinde inceleyip ilgililerden bilgi alan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, çalışmaların hızla devam ettiği kavşakta Balıkesir Bandırma yolunun özellikle Kurban Bayramı öncesinde  iki yönlü olarak araç trafiğine açılmasını istemişti. Bu yönde hızlandırılan çalışmalar neticesinde yolun çift yönlü olarak trafiğe açılması Balıkesirlileri sevindirdi. Başkan Uğur, “Şehir içi trafik akışını önemli ölçüde güvenli ve kesintisiz hale getirecek olan Hastane Kavşağımız çift yönlü olarak trafiğe açıldı. Kavşağımızın diğer geçiş güzergahları da en kısa sürede tamamlanarak hizmete girecektir” dedi. 

Özellikle sürücüler bayram öncesi kavşaktaki ana yolun iki yönlü olarak açılıp trafiğin rahatlatılmasından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’a teşekkür etti.