Başkan Uğur'dan Üniversitelilere Mahalle Ligi Müjdesi

ulasim 15.12.2016

Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) Beden Eğitimi Yüksek Okulu öğrencileri tarafından düzenlenen 15 Temmuz Birlik ve Beraberlik Turnuvası’nda birinci olan takımın üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u ziyaret ettiler. Başkan Uğur’a düzenlenen turnuvaya verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden öğrenciler, turnuva hakkında bilgiler verdiler. Ziyarette Yüksek Okul Temsilcisi Selay Yıldız ve takım kaptanı Çağrı Şanlıer’de yeraldı.

Öğrencileri başarılarından ötürü tebrik eden Başkan Uğur, üniversite öğrencilerine müjde verdi. Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve il genelinde 20 binin üzerinde amatör sporcunun katıldığı Mahalle Ligi Futbol Turnuvası hakkında bilgiler veren Başkan Uğur, 2018 yılındaki turnuvaya üniversite öğrencilerinin de katılması için çalışma başlatacaklarını açıkladı.

Türkiye Üniversiteler arası futbol turnuvasında birinci olarak Portekiz’de düzenlenecek olan turnuvada ülkemizi temsil etmeyi hakeden Balıkesir Üniversitesi takımına Büyükşehir olarak destek olduklarını hatırlatan Başkan Uğur, “Önümüzdeki yıl Balıkesir ve Bandırma’daki üniversitelerinde Mahalle Ligi’ne katalım. Bu turnuvada birinci olan takımları Avrupa’ya götüreceğiz. Üniversitelerinde turnuvaya katılması için çalışma başlatacağız” diye konuştu