Başkan Uğur'un Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

ulasim 04.07.2016

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Edip Uğur, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Edip Uğur'un Ramazan Bayramı kutlama mesajı şöyle:

"Karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün en yoğun olarak yaşandığı bir Ramazan Bayramı'na daha kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, insanların birbiriyle kaynaştığı, birlik ve paylaşma gibi güzel örneklerinin sergilendiği özel günlerdir.

Ramazan Bayramı, milletçe sahip olduğumuz dostluk, kardeşlik, sosyal dayanışma ve yardımlaşma gibi ulvi duyguların yeniden canlandığı, halkımızı birbirine bağlayan müstesna bir bayramdır. Bayram günlerinde, bugünlerin kazandırdığı alışkanlıkla, tüm hayatımızda iyiye ve güzele yönelmeli, insanlara hoşgörüyle yaklaşmalıyız. Bizleri bir arada tutan değerlerimize sahip çıkmalı, birlik ve beraberliğimizi korumalıyız.

Bu vesileyle, başta vatani görevini yerine getiren kahraman güvenlik güçlerimiz olmak üzere, tüm hemşehrilerimin ve İslam dünyasının Ramazan Bayramı’nı kutluyor, bayramın ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum."