Büyükşehir`in Minik Konukları

ulasim 20.10.2014

Balıkesir Atatürk İlkokulu’nda öğrenim gören bir grup öğrenci Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur’u makamında ziyaret etti.

Atatürk İlkokulu 4/A şubesinde öğrenim gören 6 öğrenci, seçim çalışmalarıyla ilgili yürüttükleri kampanya çerçevesinde protokol ziyaretlerinde bulundular. Sınıf başkanı olan Damla Yılmaz, bu yıl Atatürk İlkokulu’nun öğrenci temsilciliğine de aday olduğunu, ekip arkadaşlarıyla birlikte temsilcilik seçimi için birlikte çalışma yaptıklarını anlattı. Minik öğrencileri makamında kabul eden Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, öğrencilerin ziyaretinden dolayı memnun olduğunu belirtirken, çalışmalarından dolayı da öğrencileri kutladı. Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, öğrencilerden Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın okul temsilciliğine aday olan 4/A şubesinin de temsilcisi kızı Damla Yılmaz’a seçim çalışmasında başarılar diledi. Öğrencilere ziyaretin anısına Büyükşehir logolu şapka, kalem, bloknot ve kitap setinden oluşan hediyeler veren Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, teker teker öpüp sohbet ettiği minik misafirleriyle bir de hatıra fotoğrafı çekildi.

Atatürk İlkokulu 4/A sınıfı öğrencileri Damla Yılmaz, İzem Elif Ölçer, Gülse Özdemir, Oğuzhan Yörükoğlu, Sude Akay ve Berra Aydoğan Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur ile tanışmaktan ve makamında misafiri olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını dile getirdiler.