Büyükşehir`in Ramazan Etkinlikleri İlgi Gördü

ulasim 17.07.2014

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nce kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen Ramazan Konserleri’nin ikincisi olan Ahmet Özhan Konseri beğeni ile izlendi.

Dün, Yaylada AVM Amfi Tiyatro’da gerçekleşen konsere, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Danışmanı İsmail Özkan ile çok sayıda izleyici katıldı. Çeşitli etkinliklerin bulunduğu konserde ilk olarak Semazen gösterisi sergilendi. Semazen gösterisinin ardından Bandırma S.A.S.F.A.G Kafkas Ekibi tarafından sergilenen Kafkas Halk Oyunları Gösterisi ise izleyicilerin büyük beğenisini topladı.

Gösterilerin ardından Klasik Türk Müziği ve Tasavvuf Müziği’nin önde gelen yorumcularından Ahmet Özhan sahne alarak Balıkesirliler’ le buluştu. Konserde, birbirinden değerli eserlerini seslendiren Ahmet Özhan, izleyicilere unutulmaz bir Ramazan gecesi yaşattı. Büyük beğeni toplayan konserde ayrıca izleyicilere, Ramazan ayı ile özdeşleşmiş geleneksel içeceğimiz olan Osmanlı Şerbeti de ikram edildi. Yoğun katılımın olduğu konser sonunda Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, sahneye geldi ve Sanatçı Ahmet Özhan’a teşekkür ederek üzerinde Saat Kulesi’nin bulunduğu bir şilt hediye etti. Balıkesir’de olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Sanatçı Ahmet Özhan da Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur’a teşekkür ederek, görevinde başarılar diledi.