Büyükşehir Motosikletçilerinden Başkan Uğur’a Ziyaret

ulasim 05.10.2016

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’un motosiklet pilotları olan Ali Efe ve Bener Yeğin çifti, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Pistlerde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor rüzgarını estiren başarılı pilot Ali Efe Yeğin, Bulgaristan'da düzenlenen Doğu Avrupa Pist Şampiyonası'nda ikinci oldu. 2 Ekim'de Bulgaristan'ın Pleven kentindeki Dolna Mitropolia Pisti'nde 74 sporcunun katılımıyla gerçekleşen şampiyonada F600 sınıfında Türkiye'yi temsil eden Balıkesir Büyükşehir Belediyesporlu Ali Efe Yeğin, sıralama turlarında altıncılığa yerleşti. 3200 metreden oluşan ve zorlu virajlarıyla dikkat çeken pistte etkili bir performans sergileyen Yeğin, ikinci olarak kariyerinde önemli bir başarıya imza attı.

BAŞKAN UĞUR’DAN YENİ MOTOR SÖZÜ

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u ziyaret eden Yeğin çifti kazandıkları kupaları Başkan Uğur’a taktim ederek desteklerinden dolayı teşekkür ettiler. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı’nda görevli olan çifti Türkiye ve Balıkesir’i uluslararası alanda başarılı bir şekilde temsil ettikleri için tebrik eden Başkan Uğur, sporculardan 1.lik beklediğini söyledi. Başkan Uğur ayrıca sporculara uluslararası yarışlarda Büyükşehir Belediyesi’ni en iyi şekilde temsil edebilmeleri için yeni motor alma sözü verdi.

Ziyarette Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Yusuf Hocaoğlu, Zabıta Daire Başkanı Gürkan Kutbaş, Büyükşehir Belediyespor motosikletçileri Ali Efe ve Berna Yeğin yeraldı.