Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan Büyükşehir Belediye Başkanımız A. Edip Uğur`u Makamında Kabul Etti

ulasim 10.11.2014

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur’u makamında kabul etti.

İlk Kabul Balıkesir’e

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, Sayın Cumhurbaşkanımızı yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayında ziyaret eden ilk Büyükşehir Belediye Başkanı olduğunu belirterek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bu nazik kabulünden dolayı içtenlikle teşekkür etti. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi şahsımı yeni makamlarında kabul ettiler. Bu güzel ve anlamlı ziyaretimizde Sayın Cumhurbaşkanımız ile Balıkesir üzerine görüşme ve projelerimizi, sıkıntılarımızı, çalışmalarımızı, yatırımlarımızı aktarıp anlatma fırsatı yakaladım. Çok olumlu, verimli bir kabul oldu” diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Balıkesir’e Tam Destek

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, geçtiğimiz hafta içerisinde gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki kabulünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Balıkesir’e ayrı bir önem verdiğini, ziyaretten dolayı da büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade ettiğini kaydetti. Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile son derece verimli bir görüşme yaptık. Kendileri aktardığımız konuları büyük bir dikkatle dinlediler. Sayın Cumhurbaşkanımız Balıkesir’e her zaman tam destek vermeye devam edeceğini bize ifade ettiler” dedi.