Öğretmenlerden Başkan Uğur`a "24 Kasım Öğretmenler Günü" Ziyareti

ulasim 21.11.2014

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, beraberinde bazı okul müdürleri ve yardımcıları ile Halk Eğitim Merkezi Müdürü ve Öğretmenevi müdürü olduğu halde Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur’u makamında ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, makamında kabul ettiği İl Milli Eğitim Müdürlüğü heyetindeki müdür ve yardımcılarının nezdinde kutsal bir meslek olan öğretmenlik mesleğini yapan tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. Heyet adına Zafer İlköğretim Okulu rehber öğretmeni Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur’a çiçek takdim etti.

Milli Eğitim Müdürlüğü heyetinde; İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Milli Eğitim Şube Müdürü İslam Altepe, Halk Eğitim Merkezi şube müdürü Mustafa Canseven, Altıeylül Ortaokulu Müdürü Orhan Aydın, Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Arif Nalbant, Zafer İlköğretim Okulu Müdürü Ahmet Ercan, Zafer İlkokulu rehber öğretmeni Şadiye Atalay Çörtük, Öğretmenevi Müdürü Tahir Çetin, Hüma Hatun Kız Meslek lisesi Müdürü Hayati Çelebi, Güzel Sanatlar Lisesi Müdür Başyardımcısı Fadime Yüksel yer aldılar.

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur’a eğitime verdiği destek ve sağlamış olduğu kıymetli katkılarından dolayı teşekkür etti. Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Balıkesir eğitim camiasında görev yapan öğretmenler için özel bir akşam yemeği verecek.

Tüm öğretmenlerin kendileri için düzenlenecek olan yemeğe aileleriyle birlikte katılabilecekleri hatırlatıldı. Başkan Uğur, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz’e kendisinin de yemeğe bizzat katılarak 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü şimdiden tekrar kutladı.