Şampiyon Güreşçilerden Başkan Uğur'a Ziyaret

ulasim 15.12.2016

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Yıldız Güreş Takımı, Aksaray’da düzenlenen 2. Lige yükselme müsabakalarında 29 kulüpten 310 sporcuyu geride bırakarak birinci olmayı başardı. Alınan zaferin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u ziyaret eden şampiyon güreşçiler ve kulüp yöneticileri kazanılan kupayı Başkan Uğur’a taktim ettiler.

Takımın 2. Ligde mücadele edeceğini söyleyen takım antrenörü Sebahattin Ayyıldız, aynı başarıların diğer güreş ekiplerinde de yakalanması için çalıştıklarını söyledi. Ayyıldız hedeflerinin 1. Lig olduğunu ifade ederek Başkan Uğur’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Takım oyuncularını tek tek tebrik eden Başkan Uğur’da bireysel olarak da kupalar elde eden güreşçilere başarılarından dolayı teşekkür etti. A Güreş takımında Süper Lig’e çıkması temennisinde bulunan Başkan Uğur, güreşçilere başarılar diledi.

Ziyarette Büyükşehir Belediyespor İdarecisi Başar Atikbay, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İrfan Sarıgül ve antrenör Sebahattin Ayyıldız yeraldı.