Su Faturaları Ptt Tahsilat Noktalarında Ödenebilecek

ulasim 04.05.2015

Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi(BASKİ) ile PTT Başmüdürlüğü arasında yapılan anlaşmayla aboneler su faturalarını PTT işyerlerine yatırabilecek. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ve PTT Bölge Müdürü Derviş Gökdoğan’ın imzaladığı anlaşmayla; Balıkesir PTT Başmüdürlüğü’ne bağlı 22 PTT Merkezi, 41 Şube ve 8 acente olmak üzere 71 PTT işyerlerinde online olarak su faturalarını yatırabilecek. BASKİ aboneleri ayrıca yapılan anlaşmayla; Türkiye genelindeki 4 bin 300 işyerinde de online olarak su faturalarını ödeyebilecek. 

BASKİ ile PTT Bölge Müdürlüğü arasında yapılan anlaşmanın detayları hakkında bilgi veren PTT Bölge Müdürü Derviş Gökdoğan, “ 71 PTT işyeri ve 150 tahsilât noktasında BASKİ aboneleri su faturalarını ödeyebilecek. Bunun yanı sıra Türkiye genelindeki 4 bin 300 noktada su faturalarını online olarak ödeyebilecek” dedi. 

Uğur: “Vatandaşlarımıza  Hayırlı Uğurlu Olsun”

Vatandaşların kolaylıkla su faturalarını ödeyebilmesi için PTT Bölge Müdürlüğüyle anlaşma yaptıklarını dile getiren Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, “ Vatandaşlarımız, yaptığımız anlaşma gereği su faturalarını 150 tahsilat noktasında ücretsiz olarak yapacak. Bu anlaşma vatandaşlarımıza kolaylık sağlayacaktır. Anlaşmanın vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.