Ziraat Odaları’ndan Başkan Uğur’a Destek Teşekkürü

ulasim 19.01.2017

Balıkesir Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu üyesi ilçe Ziraat Odaları Başkanları Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u ziyaret ettiler. Kurulun yeni Başkanı ve Bandırma Ziraat Odası Başkanı Süleyman Dönmez, kurulun çalışmaları hakkında bilgiler verirken, Başkan Uğur’a Büyükşehir Belediyesi’nin tarıma ve çiftçilere verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti. Dönmez, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin destekleri ile tarım ve hayvancılık ile geçinen çiftçilerin üretimlerini arttırdığını belirtti.

Tarıma Büyükşehir Belediyesi’nin desteklerinin süreceğini ifade eden Başkan Uğur da Ziraat Odaları Başkanlarına Büyükşehir’in çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Başkan Uğur, yeni yatırımlar ve Büyükşehir’in vizyon projeleri ile Balıkesir’in cazibe merkezi haline geleceğini söyledi.

Ziyarette Mustafa Fındık (Balya), Kamber Salır (Bigadiç), Halil İbrahim Yılmaz (Sındırgı), Adem Yakut (Havran), Haluk Özgör (Erdek), Hasan Kıtay (Ayvalık), Celalettin Koç (Kepsut), Faruk Kaya (Manyas), Hüseyin Bulut (Dursunbey), Zeki Topçuoğlu (Savaştepe) ve Özkan Gürlek (Susurluk) Ziraat Odaları Başkanları hazır bulundu.