Plan ve Bütçe Komisyonu

Ad / Soyad
Mehmet Birol Şahin Komisyon Başkanı
Şakir Ünal Komisyon Üyesi
Yılmaz Özdemir Komisyon Üyesi
Serdar Erçel Komisyon Üyesi
Faruk Özen Komisyon Üyesi
Fahrettin Dolar Komisyon Üyesi
Levent Acartabak Komisyon Üyesi
Canan Kırdar Komisyon Üyesi
Ahmet Özkoca Komisyon Üyesi

İmar ve Bayındırlık Komisyonu

Ad / Soyad
Yusuf Hocaoğlu Komisyon Başkanı
Sabri Külcü Komisyon Üyesi
Cemal Kocataş Komisyon Üyesi
Eyüp Uygur Komisyon Üyesi
Fahri Konuk Komisyon Üyesi
Eşref Uslu Komisyon Üyesi
Fatma Özgirgin Komisyon Üyesi
Şerafettin Engüdar Komisyon Üyesi
Burak Ali Sarı Komisyon Üyesi

Çevre ve Sağlık Komisyonu

Ad / Soyad
Özer Koyuncu Komisyon Başkanı
Sunullah Peker Komisyon Üyesi
Resul Bintepe Komisyon Üyesi
Rıfat Köybaşıoğlu Komisyon Üyesi
Özcan Durmaz Komisyon Üyesi
Hüseyin İçöz Komisyon Üyesi
Erhan Elmastaş Komisyon Üyesi
Serkan Sarı Komisyon Üyesi
Muhittin Fındıklı Komisyon Üyesi

Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu

Ad / Soyad
Şakir Ünal Komisyon Başkanı
Erkan Pazarcık Komisyon Üyesi
Hikmet Arabacıoğlu Komisyon Üyesi
Mehmet Arslan Komisyon Üyesi
Mustafa Atar Komisyon Üyesi
Yusuf Özenç Komisyon Üyesi
İbrahim Palaz Komisyon Üyesi
Erdoğan Küçükarslan Komisyon Üyesi
İsmail Sarsılmaz Komisyon Üyesi

Ulaşım Komisyonu

Ad / Soyad
İsmail Çoban Komisyon Başkanı
Hüseyin Asarlı Komisyon Üyesi
Salih Şener Komisyon Üyesi
İsmail Akgün Komisyon Üyesi
Adem Karabıyık Komisyon Üyesi
Tuncay Salı Komisyon Üyesi
Burak Ali Sarı Komisyon Üyesi
Mehmet Ali Yalçıntaş Komisyon Üyesi
İsmail Sarsılmaz Komisyon Üyesi

Kırsal Alan Tarım ve Hayvancılık Komisyonu

Ad / Soyad
Sadettin Kalpakçı Komisyon Başkanı
Mehmet Arslan Komisyon Üyesi
Soner Filiz Komisyon Üyesi
Mehmet Aydın Komisyon Üyesi
Ahmet Savran Komisyon Üyesi
Mehmet Emin Çolak Komisyon Üyesi
Ali Yılmaz Diker Komisyon Üyesi
Ahmet Erkal Komisyon Üyesi
Muhittin Fındıklı Komisyon Üyesi

Tarife Komisyonu

Ad / Soyad
Ekrem Pehlivan Komisyon Başkanı
Soner Filiz Komisyon Üyesi
Okan Yarar Komisyon Üyesi
Akif Kandemir Komisyon Üyesi
Faruk Özen Komisyon Üyesi
Uğur Güneri Komisyon Üyesi
Ali Yılmaz Diker Komisyon Üyesi
Coşkun Günhan Komisyon Üyesi
Erdoğan Küçükarslan Komisyon Üyesi

Aile, Kadın ve Çocuk Komisyonu

Ad / Soyad
İsmail Çoban Komisyon Başkanı
Yusuf Demirbaş Komisyon Üyesi
Yusuf Özkan Komisyon Üyesi
Rıfat Köybaşıoğlu Komisyon Üyesi
Fahri Konuk Komisyon Üyesi
Firdevs Türkyılmaz Komisyon Üyesi
A. Nazmiye Binnur Dikmen Komisyon Üyesi
Canan Kırdar Komisyon Üyesi
Fatma Özgirgin Komisyon Üyesi

Turizm ve Tanıtım Komisyonu

Ad / Soyad
Eşref Uslu Komisyon Başkanı
Nihat Sönmez Komisyon Üyesi
Özer Koyuncu Komisyon Üyesi
Halil Aydöner Komisyon Üyesi
Okan Yarar Komisyon Üyesi
Muhittin Tüfekçi Komisyon Üyesi
Erhan Elmastaş Komisyon Üyesi
Hüseyin Barış Komisyon Üyesi
Levent Acartabak Komisyon Üyesi

Temel Haklar ve Hukuk Komisyonu

Ad / Soyad
Yılmaz Özdemir Komisyon Başkanı
Mehmet Birol Şahin Komisyon Üyesi
Mustafa Atar Komisyon Üyesi
Akif Kandemir Komisyon Üyesi
Zekeriya Babayiğit Komisyon Üyesi
Tahir Yılmaz Kenar Komisyon Üyesi
A. Nazmiye Binnur Dikmen Komisyon Üyesi
Ahmet Özkoca Komisyon Üyesi
Canan Kırdar Komisyon Üyesi

Sosyal Hizmetler, Engelliler ve Halkla İlişkiler Komisyonu

Ad / Soyad
Eyüp Uygur Komisyon Başkanı
Mehmet Akar Komisyon Üyesi
Salih Ayanoğlu Komisyon Üyesi
Cemil Bahadır Komisyon Üyesi
Necmettin Hüsnü Akçınar Komisyon Üyesi
İsmail Sarsılmaz Komisyon Üyesi
Muhittin Fındıklı Komisyon Üyesi
Hüseyin Barış Komisyon Üyesi