O Çocukları, Çocuklar da Onu Unutmadı

ulasim

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı tarafından düzenlenen “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çocuk Korosu Konseri” Salih Tozan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Çocuklar, en sevdikleri şarkıları, onlara bu bayramı armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk için seslendirdi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Yaygın Eğitim ve Konservatuvar Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çocuk Korosu Konseri” koro üyesi çocukların aileleri ve yakınlarının katılımıyla gerçekleştirildi. 22 Nisan Pazartesi günü saat: 20.30’da Salih Tozan Kültür Merkezi’nde gerçekleşen konserin şefliğini, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı müzik öğretmenlerinden Osman Çiçek üstlendi.

HEYECANLARI GÖZLERİNDEN OKUNDU

Konsere, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayarak başlayan çocukların heyecanları gözlerinden okunurken, aileleri de gurur ve mutluluk dolu anlar yaşadı. Solo ve koro performansların yer aldığı konserde, yaşları 7 ila 12 arasında değişen 33 çocuk; “Hayat Bayram Olsa”, “Yaz Dostum”, “Anlıyorsun değil mi?” gibi sevilen şarkıları başarıyla seslendirdiler.

Konser sonunda; çocuklara ve ailelere emek ve katılımlarından dolayı teşekkür eden koro şefi Osman Çiçek, herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Tarih : 23.4.2019 16:00:00