Plan ve Bütçe Komisyonu

Ad / Soyad
İsmail Cankul Komisyon Başkanı
Cemal Akkılınç Komisyon Üyesi
Mehmet Birol Şahin Komisyon Üyesi
Uğur Güneri Komisyon Üyesi
Canan Kırdar Komisyon Üyesi
Oktay Erbalaban Komisyon Üyesi
İbrahim İlhan Komisyon Üyesi

İmar ve Bayındırlık Komisyonu

Ad / Soyad
Ramazan Bahçavan Komisyon Başkanı
Yalçın Cömert Komisyon Üyesi
Yasin Sağay Komisyon Üyesi
Akif Kandemir Komisyon Üyesi
Rifat Köybaşıoğlu Komisyon Üyesi
Halime Nalan Korkmaz Komisyon Üyesi
Mehmet Ersoy Fidan Komisyon Üyesi

Çevre ve Sağlık Komisyonu

Ad / Soyad
Emin Ersoy Komisyon Başkanı
Feyyaz Çiftçi Komisyon Üyesi
Ekrem Pehlivan Komisyon Üyesi
Mustafa Korkmaz Komisyon Üyesi
İsmail Şafak Komisyon Üyesi
Burhan Ast Komisyon Üyesi
Serkan Mehmet Ertan Komisyon Üyesi

Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu

Ad / Soyad
Yusuf Cengiz Komisyon Üyesi
Ekrem Pehlivan Komisyon Üyesi
Recep Ali Ayaz Komisyon Üyesi
İbrahim Dürmüş Komisyon Üyesi
Onur Çon Komisyon Üyesi
Murat Yazgan Komisyon Üyesi
Raşit Günhan Komisyon Üyesi

Ulaşım Komisyonu

Ad / Soyad
Süleyman Aksoy Komisyon Üyesi
Yasin Sağay Komisyon Üyesi
İsmail Akgün Komisyon Üyesi
Esat Şık Komisyon Üyesi
İbrahim Altaş Komisyon Üyesi
Hüseyin Gazi Pişgin Komisyon Üyesi
Mehmet Çakır Komisyon Üyesi

Kırsal Alan Tarım ve Hayvancılık Komisyonu

Ad / Soyad
İsmail Avcu Komisyon Başkanı
Ali Koç Komisyon Üyesi
Fedai Tavşan Komisyon Üyesi
Yaşar Ceyhun Mırız Komisyon Üyesi
Mehmet Çetin Komisyon Üyesi
Özgür Dönmez Komisyon Üyesi
Recep Can Komisyon Üyesi

Tarife Komisyonu

Ad / Soyad
Yasin Sağay Komisyon Üyesi
Ali Rıza Deniz Komisyon Üyesi
Ahmet Önder Komisyon Üyesi
Süleyman Saran Komisyon Üyesi
Adil Levent Coşkun Komisyon Üyesi
Yüksel Türk Komisyon Üyesi
Bülent Başaran Komisyon Üyesi

Aile, Kadın ve Çocuk Komisyonu

Ad / Soyad
Turhan Şimşek Komisyon Üyesi
Zeynep Özdemir Komisyon Üyesi
Çiçek Mutlu Kocaman Komisyon Üyesi
Seval Özbay Okur Komisyon Üyesi
Halime Nalan Korkmaz Komisyon Üyesi
Zerrin Tok Komisyon Üyesi
Emine Nur Çöller Komisyon Üyesi

Turizm ve Tanıtım Komisyonu

Ad / Soyad
Ekrem Yavaş Komisyon Üyesi
Yaşar Ceyhun Mırız Komisyon Üyesi
Hasan Fahri Atlı Komisyon Üyesi
Murat Tuna Komisyon Üyesi
Ahmet Erkal Komisyon Üyesi
İbrahim Altaş Komisyon Üyesi
Ömer Öztürk Komisyon Üyesi

Temel Haklar ve Hukuk Komisyonu

Ad / Soyad
Dinçer Orkan Komisyon Üyesi
Zeynep Özdemir Komisyon Üyesi
Çiçek Mutlu Kocaman Komisyon Üyesi
Mustafa Levent Gurup Komisyon Üyesi
Canan Kırdar Komisyon Üyesi
Ahmet Erkal Komisyon Üyesi
Emine Nur Çöller Komisyon Üyesi

Sosyal Hizmetler, Engelliler ve Halkla İlişkiler Komisyonu

Ad / Soyad
Hasan Avcı Komisyon Üyesi
Recep Süzer Komisyon Üyesi
Recep Ali Ayaz Komisyon Üyesi
Yusuf Özkan Komisyon Üyesi
Yüksel Türk Komisyon Üyesi
Hüseyin Gazi Pişgin Komisyon Üyesi
Ali Yıldız Komisyon Üyesi

Belediye Varlıkları Değerlendirme Komisyonu

Ad / Soyad
Mehmet Birol Şahin Komisyon Üyesi
Türkan Buğra Komisyon Üyesi
Bahattin Uysal Komisyon Üyesi
Fahrettin Dolar Komisyon Üyesi
Onur Satıcı Komisyon Üyesi
Murat Yazgan Komisyon Üyesi
Davut Çengel Komisyon Üyesi

Doğal Afet, Deprem ve Kentsel Dönüşüm Komisyonu

Ad / Soyad
Türkan Buğra Komisyon Üyesi
Fahrettin Dolar Komisyon Üyesi
Muhammed Mustafa Sali Komisyon Üyesi
Orhan Kaya Komisyon Üyesi
Özgür Dönmez Komisyon Üyesi
İsmail Şafak Komisyon Üyesi
Özgür Çelebioğlu Komisyon Üyesi

Kent Estetiği Komisyonu

Ad / Soyad
Mehmet Zeybek Komisyon Üyesi
Muhammed Zahid Bayram Komisyon Üyesi
Muhammed Mustafa Sali Komisyon Üyesi
Kemal Kalyoncu Komisyon Üyesi
Murat Yazgan Komisyon Üyesi
Onur Satıcı Komisyon Üyesi
Metin Özpınar Komisyon Üyesi